وصیت نامه شهید محمدرضا خردمند پور

بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه شهید محمد رضا خردمند پور

« من عرف نفسه فقد عرف ربه » ، هر کس خود را شناخت سپس خواهد شناخت خدا را.   (امام علی(ع))

با عرض سلام خدمت حضرت مهدی آل محمد(ص) و نائب برحقش امام خمینی و امت شهیدپرور. آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که مانده اند باید کاری زینبی انجام دهند. شما برای نابودی آفریده نشده اید بلکه برای ماندن و باقی بودن بوجود آمده اید و با مرگ تغییر مکان می دهید و از منزلی به منزل دیگر انتقال می یابید.

برادران و خواهران! آنان که رفتند همچون حسین (ع) با خون و شمشیر و آتش سلاحشان نشان دادند که خود، طالب شهادتند که ان شاءالله خداوند از آنان قبول کند و آنان که مانده اند باید همچون زینب پیام همه شهدا را به گوش تمام جهان برسانند.

برادران و خواهران! در جهان دو چیز است که بهتر از آنان نیست: اول خدمت به خدا، و سپس خدمت به خلق اوست. خوب است که همه کارهایی را که انجام می دهید اول به خاطر خدا باشد و بعد برای خلق او. البته برای اینکه او از شما راضی باشد، امیدوارم که همه کارهایتان برای خدا باشد و ان شاءالله از شما قبول کند تا رستگار شوید.

خدایا! به من و همه ما زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمر گذشتن آن حسرت نخوریم. از امام اطاعت کنید که عصاره اسلام است و او را تنها نگذارید که نماینده حجت ابن الحسن (ع) است.
اما خانواده عزیزم! امیدوارم وقتی خبر هجرت مرا از دنیای فانی به شما رساندند خود را ناراحت نکنید که رفتن راه همه ماست که چه بهتر آن که در راه پاک مولا سیدالشهدا و برقراری پرچم اسلام و احکام قرآن باشد.

هر کس بر او حقی دارم او را برای رضای خدا می بخشم و هر کس بر گردن من حقی دارد اگر مادی است می تواند آن را از خانواده ام طلب کند و اگر نه برای رضای خدا آن را بر من ببخشد.
به امید اینکه همه ما مرگمان و همه کارهایمان در راه رضای خدا باشد.
والسلام

قرائت وصیتنامه شهید محمدرضا خردمند پور
1.5 MiB
117 Downloads
اطلاعات بیشتر

پاسخ دهید