وصیت نامه پاسدار شهید سید علی پرورش

بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه پاسدار شهید سید علی پرورش

رب اشرح لی صدری و یسر لی امری واحلل عقده من لسانی یفقهوا قولی (طه، 25-28)
سلام و درود بر خاتم النبیین محمد مصطفی(ص) و امامان معصوم صلوات الله علیهم اجمعین و اولاد پاکشان. هر جوانی آرزویی دارد و من هم در زندگی آرزویم این بود و هست که در راه خدا و امام حسین (ع) کار و جهاد کنم و خون دشمنان اسلام بریزم تا خونم بریزد. دوست دارم با پیکری خونین، پیغمبر(ص) و امام حسین(ع) را ملاقات کنم تا روسفید شوم.
چند سخنی با مردم مبارز و مسلمان دارم: از جماعت ها دوری ننمائید که به درستی «ید الله مع الجماعه» و کاری را که انجام می دهید با یاد و ذکر خدا، برای رضای حق شروع کنید و در آخر هم با یاد خدا تمام کنید. در تمام حالات و رفتارتان، خدا را در نظر داشته باشید و همیشه این را مدنظر داشته باشید که خداوند ناظر اعمالتان است. در دعاها شرکت کنید و برای دیگران طلب استغفار و رحمت کنید و خودتان هر کاری که انجام می دهید، شب اول قبر را در نظر بیاورید و روز وانفسا را، روزی که هیچ کس به فکر کس دیگری نیست.
رفتار وکردار خوبی داشته باشید. غیبت نکنید، ناسزا نگویید، پرخاش نکنید، مال مردم را نخورید و ای دنیاپرستان! هر چه در این دنیا تلاش کنید، آخر یک کفن و یک و نیم در نیم متر از خاک بیشتر نصیبتان نمی شود.
امیدوارم خداوند ما را شهید حساب کند.

والسلام

 

قرائت وصیت نامه پاسدار شهید سید علی پرورش
1.3 MiB
50 Downloads
اطلاعات بیشتر

پاسخ دهید