وصیت‌نامه شهید محمدکاظم بدیعی

وصیت نامه برادر کوچکتان محمد کاظم بدیعی
بسمه تعالی
ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفاً کانهم بنیان مرصوص
خداوند دوست دارد کسانی را که در راه او با صفی پولادین مبارزه و جهاد می کنند.

شهادت، شهادت دریچه آزادی من از دنیا، شهادت، شهادت منتهای حرکت یک مسلمان، شهادت، شهادت، نهایت آرزوی مشتاقان و عاشقان.
ای ملت مسلمان و آزاده من چه می توانم برای شما بنویسم و چه سفارشی می توانم برای شما بنمایم، این شما بودید که ما را مشوق و راهنما بودید و این شما بودید که ما را در ادامه راه امید می دادید و اکنون این خونها چه ارزشی دارد که در راه خدا که راه هستی مطلق است ریخته شود. ای اسلامیان بپاخیزید و به رهبری امام عزیزمان پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله را در سرتاسر جهان به اهتزاز درآورید. ای جوانان همه مسئولید در برابر ملت های تحت ستم لبنان، فلسطین و عراق و … برخیزید و بکوشید و بکوشیم تا به یاری الله آنان را از یوغ چپاولگران نجات دهیم. ای مردم بی تفاوت نباشیم و هر کدام با دست خود بکوشید، کارگر در خانه، سرباز در جبهه، معلم در مدرسه و روحانی در اجتماع و… جوانان و مؤمنان و پدران تجربه دار و مادران، شما بدانید و آگاه باشید که میدانیم هستید، تمام این نعمت های خداوندی که شامل حال ما گردیده است در زیر سایه رهبری امام امت و وحدت اسلامی کسب شده و خدایا عمر این قائد و فقیه اعظم و بت شکن زمان را افزون بگردان.

اما ای ملت عزیز ایران بالاخص مردم شهیدپرور دزفول، دست از امام برندارید و امام را دعا کنید که ما هر چه داریم از اسلام و قرآن و امام است و همیشه حزب اللهی باشید که «ان حزب الله هم المفلحون». برادران استغفار ودعا را از یاد نبرید که بهترین درمان هاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و مواظب باشید دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرت هاست. حضورتان را در جبهه های حق علیه باطل ثابت نگه دارید.

و اما پیامی را که برای خانواده ام دارم این است: پدر و مادر عزیزم اگر من شهید شدم، هر چند می دانم لیاقت شهید شدن را ندارم، ناراحتی نکنید، از شما می خواهم که خوشحال باشید وقتی که خوشحال باشید، دشمن غمگین است. مردن که حق است چه بهتر که در راه حق و اسلام کشته شویم. از همه خواهران و برادران می خواهم که راه این شهیدان را ادامه دهید و همیشه در مقابل این دشمنان (منافقین کثیف) ایستادگی کنید و آنها را نابود کنید.

سلام بر تمام شهیدان راه حق و حقیقت، سلام بر رهبر کبیر انقلاب خمینی بت شکن، سلام بر تمام رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل.

والسلام
محمد کاظم بدیعی 28/8/61
گردان عمار، گروهان ذوالفقار دسته 2، پادگان کرخه، موقع اذان ظهر

قرائت وصیت نامه شهید محمدکاظم بدیعی
2.1 MiB
89 Downloads
اطلاعات بیشتر

پاسخ دهید