وصیت نامه شهید علی سعد

بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه شهید علی سعد

مردم عزیز! به هوش باشید که مبادا دنیا شما را بگیرد و در دنیا فرو روید تا آنچنان که دیگر غیر از خود هیچ چیز را نبینید، که می بینید اگر دنیا شما را گرفت، کندن از آن مشکل و سخت است. مگر دنیا چیزی غیر از اینهایی که می بینید چیز دیگر هم هست؟ مسلماً که نه! پس چرا انسان به چیزی که فناپذیر است و قابل از بین رفتن است دل بببندد و به دنیا بچسبد؟ اگر واقعاً می خواهید به چیزی چنگ بزنید که شما را به خدا برساند باید دست از دنیا بکشید. مردم عزیز! اگر می خواهید واقعاً به فلاح برسید باید دو چیز را در نظر داشته باشید، اول خدا و دوم قیامت.

مردم عزیز و قهرمان! مبادا این امام و این آیت حق را تنها بگذارید و از یاری او دست بردارید و یا از حرفی از کلمات او سرپیچی کنید و آن را اجرا نکنید، چرا که مایه ادامه نهضت و مایه انقلاب اسلامی همین امام است. اگر او را تنها بگذارید نهضت شکست خواهد خورد و اگر نهضت سالم به دست صاحب الزمان نرسد، وای به حالتان چرا که امام امت مأمور است که بوسیله شما این نهضت را به دست صاحبش سالم تحویل بدهد این خود یک نهضت الهی است.

شما مردم عزیز تا به حال به نحو احسن یاری اسلام کرده اید، خداوند ان شاءالله از شما خیلی راضی است.خدایا تو خود شاهد باش که برای رضای تو به جبهه آمدم و برای رضای تو می مانم و برای رضای تو می روم. خدایا! برای تو به جبهه آمدم و نگران هیچ چیز نیستم بجز یک چیز و آن هم نگران امامم هستم، خدایا تو خود حافظ او باش. خدایا یاری کن هرکس او را یاری کند و نابود کن هر کس با او درافتد.

خدایا! امامم، رهبرم، قلبم و راهنمایم را تو خود نهضتش را به دست صاحب الزمان برسان.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار، رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما.

 

قرائت وصیت نامه شهید علی سعد
1.2 MiB
126 Downloads
اطلاعات بیشتر

پاسخ دهید