پیام تشکر حجت الاسلام محجوب درباره برپایی دو ماه عزای اهلبیت علیهم السلام

پیام تشکر
مسئول محترم هیأت روضه الزهراء علیهاالسلام در برپایی دو ماه عزای اهلبیت علیهم السلام
حجت الاسلام محجوب

mahjoob970818
بسم الله الرحمن الرحیم

از آن خوشم که شدم نوکر سرای حسین
منم غلام کسی که بود گدای حسین

اقامه عزای سیدالشهدا (علیه السلام) و جهاد مالی، جانی و آبروئی در راه آن حضرت از بزرگ ترین وسائل #تقرب به خدای سبحان و موجب رحمت و مغفرت الهی است.

برپایی این #مجالس و ذکر احادیث اهل بیت (علیهم السلام)، همراهی با انبیا، اولیا و حضرت حجت(عج الله تعالی فرجه الشریف) بوده و مایه‌ی سعادت دنیا و آخرت است.

اگرچه بنده، خود را خادمِ خادمان آستان مقدس حضرت اباعبدالله(علیه السلام) و هیات روضه الزهرا (سلام الله علیها) می دانم، لکن بر خود لازم دیدم از #خدمات بی شائبه و مخلصانه همه کسانی که در اقامه‌ی دو ماه عزای خاندان رسالت، کوشیدند تا مشعل های فروزان قرآن و عترت نبوی در مسیر رشد و هدایت مردم افروخته تر گردد، تشکر کنم.

بدینوسیله، حضور خطیبان، ذاکرین و شاعران اهل بیت(علیهم السلام) را #ارج نهاده و از فرهیختگان، مسئولین محترم، انتظامات، سرداران و عموم مردم ولایت مدار شهرستان وحومه که با حضور پر شور خود گرما بخش این محفل نورانی بودند، سپاسگزارم.

قدر دان زحمات تک تک دوستان همراه، از تدارکات تا پذیرایی، کفشداری، صدا بردار، تصویر برداران و رسانه ، عزیزان مربی و خادم در مهدکودک ها و نمایشگاه های عرضه کتاب و غرفه های فرهنگی…همه و همه… هستم.

خدایا ما می دانیم که این روضه ها و مجالس را، تو خود #حفظ می‌کنی؛
به ما توفیق حرکت در مسیر بندگی، زمینه سازی برای ظهور امام عصر ارواحنا له الفداء و سربازی نائب برحقش امام خامنه ای را عطا کن.

#مصطفی_محجوب / ربیع الاول ۱۴۴۰
خادم هیأت روضه الزهرا
مسجد شهدای کربلا دزفول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *